Dip Koçanlı Giriş Bileti

 

Dip Koçanlı Giriş Bileti

  • Ürün Kodu : 01

Dip Koçanlı Giriş Bileti

Konser, organizasyon, sergi gibi yerlerde kullanılan resmi evrak niteliğinde giriş biletleridir. Dip koçanlı biletler 2 veya 3 nüsha şeklinde düzenlenir bir parçası müşteriye verilir. Dip Koçanlı Giriş Biletinin üzerinde bileti kesen firmanın işletmesinin unvanı ile birlikte adı, soyadı, adresi ve bağlı olduğu vergi dairesi ile numarası, belgenin seri ile sıra numarası, fiyat alanı yer almaktadır.

Resmi evrak niteliği taşıyor olduğundan dolayı Dip Koçanlı Giriş biletinin basımı maliye anlaşmalı olan matbaalar tarafından yapılmaktadır.

 

Dip Koçanlı Giriş Bileti basımı için gerekli evraklar

 

Şirketler için:

1. Vergi levhası fotokopisi

2. KDV veya G.V. son aya ait tahakkuk fişi fotokopisi

3. İmza sirküleri

Şahıs firmaları için:

1. Vergi levhası fotokopisi

2. KDV veya G.V. son aya ait tahakkuk fişi fotokopisi

3. Kimlik fotokopisi

 

*Evraklarınızın basılabilmesi için yukarıdaki belgeleri eksiksiz olarak göndermeniz gerekir.

*Dip Koçanlı Giriş Bileti basımı siparişlerinde iş süreci bize gerekli evraklarınızı ulaştırmanız ile başlar. Evrakların kontrolünün ardından size özel olarak hazırladığımız Dip Koçanlı Giriş Bileti şablonunu e-mail veya whatsapp ile tarafınıza gönderilir. Belirttiğiniz değişikliklerin ardından onay süreci tamamlanır ve Dip Koçanlı Giriş Bileti baskıya alınır.

*Dip Koçanlı Giriş Bileti basımı resmi bir evrak olduğu için ve resmi evrakların basımının anlaşmalı matbaalar tarafından yapılmaktadır. AKDENİZ MATBAA, İstanbul Kadıköy`de Maliye Anlaşmalı Matbaa firmasıdır.